668 871 523

Obozybiganie.pl

Sprawdź co robimy,
przekonaj się o naszym doświadczeniu.
To my.

Działamy z sukcesem
od 2010 roku i zorganizowaliśmy dla Was ponad 60 obozów

Historia naszych obozów zaczyna się w 2010 roku, kiedy to odbył się pierwszy obóz w Szklarskiej Porębie zorganizowany przez Adama Kleina, Michała Jarosza i Krzyśka Janika. W kolejnych latach do grupy trenerów dołączył były rekordzista Polski w maratonie Grzegorz Gajdus, z którym współpracujemy do dzisiaj. Powoli pojawiały się nowe pomysły i tak z roku na rok liczba turnusów i zadowolonych uczestników rosła. Obecnie zorganizowaliśmy ponad 60 turnusów obozów biegowych nie tylko w Polsce ale także w Hiszpanii i Kenii. W naszej ofercie znajdziecie wyjazdy i warsztaty z techniki biegania, obozy sylwestrowe, majówki, ferie, a także obozy zagraniczne. Dbamy aby obozy były na najwyższym poziomie i odbywały się w komfortowych warunkach, a zarazem oferujemy najlepsze ceny w stosunku do komfortu. Zawsze możecie liczyć na darmową opiekę nad dziećmi oraz najlepszy sztab szkoleniowy, który nie tylko dba o wasz rozwój sportowy ale także wspaniałą atmosferę.


Co oferujemy?

Nasz zespół

Marek Kawik

Absolwent krakowskiego AWF. Trener II klasy sportowej o specjalności lekkoatletyka. Były zawodnik medalista Mistrzostw Polski w biegach przełajowych. Trener przygotowania kondycyjnego i motorycznego.

Piotr Małachowski

Przewodnik, podróżnik, bloger, twórca portalu www.kochamyperu.pl, pasjonat wypraw do Peru i innych państw Ameryki Południowej. 

Daniel Tanui

Zawodnik wspierający nasze wyjazdy do Kenii. Jego życiówki na 10000m 28:31, maraton 2:15:08.

Grzegorz Gajdus

były rekordzista Polski w maratonie 2:09:23, jeden z najlepszych maratończyków w historii polskich biegów i trener najlepszych maratończyków w Polsce.

Krzysztof Janik

Były zawodnik, absolwent krakowskiego AWF, dyplomowany trener zawodników wyczynowych i amatorskich. 

Michał Jarosz

Dyplomowany trener, absolwent AWF, były reprezentant Polski, medalista Pucharu Świata i Mistrzostw Polski. Przez wiele lat przebywał w Peruwiańskich Andach trenując ubogą młodzież.

Edyta Jarosz

Dyplomowana trenerka lekkiej atletyki, absolwentka AWF Kraków, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w biegu na 400m,800m,1500m.

Roman Magdziarczyk

Trener, wielokrotny olimpijczyk i uczestnik mistrzostw świata i Europy, 5 zawodnik na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach, multimedalista mistrzostw Polski.