668 871 523

Obozybiganie.pl

Aktualności

Relacja z obozu w Chorwacji

Zakończyliśmy obóz w Chorwacji. W uroczym kurorcie na wyspie Krk, a mowa tu o miejscowości Baška. To chyba jedyne takie miejsce w Chorwacji gdzie wszystko jest w jednym miejscu. Praktycznie z każdego miejsca w  Bašce mamy dostęp do szlaków na górskich tras biegowych po przebiegnięciu kilkuset metrów, jeżeli mamy dość gór i pora odpocząć mamy do wyboru płaskie szutrowe […]

Obóz w Kenii – Relacja

Kenijski czar prysnął… Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Podobnie stało się z naszym wyjazdem na czerwone ziemie Afryki. Wszyscy uczestnicy z łezką w oku opuszczali Iteński płaskowyż. W wielu głowach pojawiły się pytania „czy jeszcze tutaj wrócę”, bo podobno z tego niezapomnianego miejsca wraca się tylko ciałem, a dusza i serce zostają w Kenii.

Obóz Sylwestrowy 2016-2017 – Relacja

Zakończył się nasz tradycyjny Sylwestrowy obóz biegowy w Beskidzie Małym. Właśnie w rejonach Kęt wykonaliśmy znakomitą pracę treningową opierająca się na przygotowaniu organizmów uczestników do pracy w kolejnych fazach przygotowań do sezonu. Właśnie tutaj budowaliśmy tak zwaną bazę poprzez długie wycieczki biegowe, trening sprawnościowy na sali oraz techniczny na stadionie.

Obóz Wege 2016 za nami!

Krościenko nad Dunajcem już drugi tydzień z rzędu gościło uczestników naszych obozów w położonym przy Dunajcu pensjonacie Crosna SPA. Na obozie jak zwykle uczestnicy zmierzyli się z nawet 35km Wycieczkami biegowymi, mocnym treningiem interwałowym. Nie zabrakło mnóstwa ćwiczeń sprawnościowych, a także technicznych. Pot lał się strumieniami ale uśmiech nie schodził z twarzy uczestników. Nawet w ostatnie dni obozu, kiedy mocno zaczęło padać.